Ministri Çuçi konfirmon drejtorin e ri të Policisë, Muhamet Rrumbullaku – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Ministri Çuçi konfirmon drejtorin e ri të Policisë, Muhamet Rrumbullaku

Vendimet e qeverisë sot:

Në një komunikim për media ministri Bledi Çuçi konfirmon drejtorin e ri Muhamet Rrumbullaku

“Sot këshilli i ministrave të Policisë së Shtetit që ka mbajtur shumë detyra, i vlerësuar në çdo pozicion që ka qenë dhe i vlerësuar edhe në pozicionin që ka mbajtur, është drejtori që reformoi agjencinë dhe rezultatet e Reformës po ndihen. Zoti Rrumbullaku mban gradën e drejtuesit të parë dhe plotëson kushtet për të qenë drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit. në orën 16: 00 do të bëjmë një prezantim të gjerë të zotit Rrumbullaku, por ashtu edhe të drejtoreshë së re të IKMT-së”, tha ai.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *