Mesimi i alternuar/ Shpjegimi ngjason me nje ekuacion matematikor! – Stop
KLIPET

Mesimi i alternuar/ Shpjegimi ngjason me nje ekuacion matematikor!

Pak ditë më parë ministrja e arsimit Evis Kushi, njoftoi se mësimi do të bëhet I alternuar në klasë dhe on line. Në shpjegimin e saj, ministrja foli për javë teke e cifte e ditë teke e cifte, në të cilat nxnënësit, do të ndiqnin mësimin nga klasat apo nga shtëpia. Ne sjellim një grafik orari, i materializuar në bazë të direktivave të Ministrisë së Arsimit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *