Merr flakë banesa e 84-vjeçares në Elbasan, shkak një shkëndijë në sobën e druve

Një zjarr ka përfshirë banesën e një 84-vjeçare në fshatin Bathës të Elbasanit. Dyshohet se ka qene një shkëndije në sobën e druve.

Ndërkohë, raportohet se fatmirësisht janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Bathës, dyshohet se për shkak të një shkëndije në sobën e druve, ka rënë zjarr në banesën e shtetases 84 vjeçe.

Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin ligjor të shkakut të rënies së zjarrit.

Të Fundit