Marshi i LRI-së dhe nisja gjysmake e parlamentit – Stop
Të Gjitha

Marshi i LRI-së dhe nisja gjysmake e parlamentit

Emisioni i sotëm nis me marshin e LRI-së gjatë pushimeve të verës.Kënga që dëgjohet nga të rinjtë e LSI-së, i ngajn një marshi luftarak. Më pas shfaqen disa intervista me humor me deputetë të mazhorancës, që nisën dje të vetëm punimet e parlamentit, pasi opozita në të njejtën kohë u mblodh në një takim në Shkodër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *