Makina hyn në oborrin e shtëpisë në Tiranë, përplas për vdekje 25-vjeçaren – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Makina hyn në oborrin e shtëpisë në Tiranë, përplas për vdekje 25-vjeçaren

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë rreth orëve të para të mëngjesit të së mërkurës.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në oborrin e një banese, duke përplasur një vajzë të re e cila qëndronte në oborrin e shtëpisë së saj.

Për pasojë, 25-vjeçarja me iniciale M.S. pësoi dëmtime të rënda dhe u dërgua në spital. Fatkeqësisht, ndërroi jetë për shkak të plagëve që kishte pësuar nga përplasja me automjet.

Drejtuesi i mjetit, D.T., i cili humbi kontrollin mbi makinën dhe përfundoi në oborrin e shtëpisë, po pyetet nga policia në lidhje me rrethanat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *