Lulzim Basha: 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Lulzim Basha: 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë!

Sipas tij, ka ardhur koha që në 25 prill të bëhet ndryshimi.

Deklarata e Lulzim Bashës:

Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë. Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria”, shkruan Basha.

Prej disa ditësh, Partia Demokratike ka shpalosur programin e saj në ekonomi, arsim, shëndetësi, mirëqenien sociale dhe turizëm.

Sipas kreut të PD, Lulzim Basha pikat e programit nuk janë premtime, por angazhime që pas 25 prillit do të vihen në zbatim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *