Lind kanali i ri televiziv/ Dritan Leli “fsheh” celesat e teatrit “Petro Marko”-Stop-15 Qershor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Lind kanali i ri televiziv/ Dritan Leli “fsheh” celesat e teatrit “Petro Marko”-Stop-15 Qershor 2021

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë prezantoi sot kartmonedhën e re 10 mijë lekëshe dhe 1 mijë lekëshe, që do të hidhet në treg në 30 qershor.Në tregon mediatik shqiptar pritet të shtohet një kanal i ri televiziv I.M tv. Kjo pasi Ilir Meta, presidenti i republikës ka hapur tender, që presidenca të pajiset me pajisje televizive.Këshilltarët e bashkisë Vlorë nuk mundën sot të mbajnë mbledhjen e paralajmëruar, pasi kryebashkiaku Dritan Leli, jo vetëm nuk u paraqit, por edhe nuk u hapi derën e teatrit “Petro Marko”, pjesëmarrësve në mbledhje, që do të kërkonin llogari për punët publike të pakryera në qytet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *