Laç/ Aksidentohen me makinë 4 të rinj!

Aksidentohen 4 të rinj te kryeqëzimi i Patokut.

Mjeti ka përfunduar në kanal, fatmirësisht dy nga rinjtë kanë marrë plagë të lehta, dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.

Sipas policisë shkak është prerja e rrugës së një mjeti tjetër. Ndërsa priten të kryhen veprimet nga ekspertët e policisë së Kurbinit.

 

Të Fundit