Foto/ Modelja shqiptare pozon në Muzeun e Kosovës pa të brendshme.

Ajo është bërë shumë e njohur për shkak të fotove provokuese dhe formave trupore për t’u pasur zili.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare që jeton në Kosovë, Ziza Pajaziti e cila sot është në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të fotove më të fundit.

Ziza ka pozuar me një fustan të bardhë me të çarë anash dhe duket qartë që nuk ka mbathje.

 Modelja ka pozuar në Muzeun e Kosovës dhe pikërisht kjo ka shkaktuar kritika. Pavarësisht kritikave, Ziza ka marrë dhe shumë komplimenta nga ata të cilët i kanë parë këto foto.

Të Fundit