“Kryeministri Rama” dhe perpjekja per blerjen e votes se 25 prillit-Stop-29 Janar 2021 – Stop
Të Gjitha

“Kryeministri Rama” dhe perpjekja per blerjen e votes se 25 prillit-Stop-29 Janar 2021

Rama i “Stop” rikthehet kësaj radhe në një përpjekje për blerjen e votave të 25 prillit.Klintoni i maskuar si kryeministri shqiptar, është vetëquajtur Ramagjyshi dhe u jep para qytetarëve, në këmbim të votës për zgjedhjet e përgjithshme, që do të mbahen pas 3 muajve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *