Kryemadhi: Pse duhet te votoni numrin 6, Bujar Leskaj e sfidon ne poezi-Stop-15 Prill 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Kryemadhi: Pse duhet te votoni numrin 6, Bujar Leskaj e sfidon ne poezi-Stop-15 Prill 2021

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi deklaroi në një takim elektoral në Lushnje, se populli duhet të votojë numrin 6 të LSI-së, pasi edhe Zoti e krijoi botën në 6 ditë.Pak ditë më parë, në Vlorë, Monika Kryemadhi nisi të recitojë një poezi të Fan Nolit, duke thënë, se ishte e Migjenit. Por duket, se reston ia ka kthyer drejtuesi politik i PD-së në Vlorë, Bujar Leskaj, i cili në një takim elektoral, ka recituar vargje të Migjenit dhe në një tjetër takim, poezi të Ali Asllanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *