Kompania “Çinasan” si dhe firma Adel shpk” kanë dorzuar ne “Stop “200 pako me ushqime. – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *