“Kendim, recitim dhe…” Meta i shtang te gjithe me pasionet e tij – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Kendim, recitim dhe…” Meta i shtang te gjithe me pasionet e tij

Presidenti Meta “është hedhur në aksion” ditët e fundit. Ai ishte në Shkodër, ku u shfaq duke kënduar me Bujar Qamilin, pasi sic u shpreh Meta vetë, nuk i rezistoi dot bilbilit të këngës. Më pas Meta është shfaqur në Korcë, ku recitoi vargjet e Naim Frashërit “Lumja ti moj Korcë, o lule”. Pasi u akuzua për sjellje jo të përshtatshme për figurën e presidentit, Meta publikoi foto, duke u rruar e qethur, në të njejtin berber, ku e kryen këtë procedurë prej 20 vjetësh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *