Kaosi parlamentar, Rama dëgjoi Renaldon, pasi i tha: u enjtsh në by..ë”! 21 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Kaosi parlamentar, Rama dëgjoi Renaldon, pasi i tha: u enjtsh në by..ë”! 21 qershor 2018

Seanca e sotme parlamentare përsëriti të njejtin bllokim nga ana e opozitës, pasi kreu demokrat nuk pranoi të lëshojë foltoren. Por valët e celularëve ishin bllokuar, ndaj Basha nuk transmetoi si cdo javë në facebook. Në fakt kjo ishte dhe këshilla e Renaldos së “Stop” për Ramën, që shkaktoi reagimin e tij të famshëm “u enjtsh në by..ë”! Prej javësh askush nuk di mbi përmbajtjen e projekt-ligjeve, që miratohen në kuvend, për shkak të kaosit, bllokimit dhe mungesës së debatit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *