“Kalova një formë të rëndë të Covid-19” -Ambasadori Soreca falënderon Tritan Kalon: Si mjek personal më ndoqi në një periudhë kaq të vështirë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Kalova një formë të rëndë të Covid-19” -Ambasadori Soreca falënderon Tritan Kalon: Si mjek personal më ndoqi në një periudhë kaq të vështirë

  1. Tritan Kalo bën me dije se ambasadori Soreca ka kaluar një formë të rëndë të Covid-19, dhe në emër të BE-së dhe të tijin personal ka falënderuar mjekun e njohur, që e ndoqi gjatë kësaj periudhe mjaft të vështirë.

Fjalë zëmre të cilat shprehin njëkohësisht edhe vlerat civilizuese të Demokracisë Perëndimore…Ju jam mirënjohës Ambasador Soreka për vlerësimin tuaj ndaj Punës, Përkushtimit dhe Profesionalizmit tim…. Together forever!!!”, shkruan Kalo në rrjetet sociale.

POSTIMI I PLOTË

Kohë kovidiane….11.03.2021….Në mjediset e Shërbimit të Imazherisë në QSUNT, dje u inagurua një dhuratë e re BE-së për Shëndetësinë tonë Publike, një CT-Scanner i gjeneratës më të fundme në vlerë 700.000 Euro…Në fjalën e tij me këtë rast Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, mes të tjerave u shpreh se: “Më lejoni t’ju them se personalisht kalova një formë të rëndë të Covid-19, dhe u mjekova këtu në Shqipëri. Më lejoni të falënderoj në emër të BE-së dhe timin personal, Profesor Kalon, i cili si mjek personal më ndoqi me shumë miqësi përgjatë kësaj periudhe mjaft të vështirë.”…..Fjalë zëmre të cilat shprehin njëkohësisht edhe vlerat civilizuese të Demokracisë Perëndimore…Ju jam mirënjohës Ambasador Soreka për vlerësimin tuaj ndaj Punës, Përkushtimit dhe Profesionalizmit tim…. Together forever!!!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *