“Ka bombë”, policët hapin valixhen që alarmoi portin e Durrësit:Ja çfarë gjetën – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

“Ka bombë”, policët hapin valixhen që alarmoi portin e Durrësit:Ja çfarë gjetën

Një alarm për bombë në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit rezultoi i rremë.

Punonjësit e sigurisë kanë pikasur një çantë të zezë që brenda kishte…raki.

Në vendngjarje shkuan forcat geniere, zjarrfikëset dhe autoambulanca, por siç duket nuk ishin të nevojshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *