Jeff Bezos realizon ëndrrën e fëmijërisë, bashkë me vëllain e tij do të udhëtojnë në hapësirë në korrik – Stop
Bota, Të Gjitha

Jeff Bezos realizon ëndrrën e fëmijërisë, bashkë me vëllain e tij do të udhëtojnë në hapësirë në korrik

Miliarderi Jeff Bezos do të realizojë ëndrrën e tij. Ai bashkë me vëllain do të udhëtojë në hapësirë më 20 korrik.

Bezos thotë se një udhëtim në hapësirë e ka pasur ëndërruar që 5 vjeç dhe atë do e realizojë bashkë me mikun e tij më të mirë, Mark Bezos.

Udhëtimi do të jetë i pari në hapësirë i kompanisë së tij ‘’Blue Origin’’.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *