”Jam zënë me të dashurin e kam dalë në club”, çmenduritë e të rinjve pas pandemisë – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

”Jam zënë me të dashurin e kam dalë në club”, çmenduritë e të rinjve pas pandemisë

Pak ditë më parë Komiteti, që menaxhon emergjencën Covid 19, hoqi të gjitha kufizimet për muzikën, orarët e lokaleve dhe jetën e natës.Ne ishim në disa nga vendet, ku argëtohen të rinjtë, të cilët tregojnë, sesi gjuajnë e flirtojnë tani pas pandemisë.Ata shprehen, se mezi e kanë pritur këtë ditë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *