Idili i Romeos e Xhuljetës dhe video e ngjarjes në Divjakë 14 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Idili i Romeos e Xhuljetës dhe video e ngjarjes në Divjakë 14 shtator 2018

Kryeministri Rama e quajti veten Romeo dhe kundërshtarin politik Lulzim Basha Xhuljeta, në një studio televizive, ndërsa fliste për bashkëpunim për reformat.Në redaksinë e “Stop” ka ardhur një video, ku tegohen gjurmët e plagosjes së një të moshuari në Remas-Divjakë, gjatë një aksioni të forcave Renea.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *