I riu rrezikon verbimin/ Laser Eye Clinic merr persiper trajtimin e nderhyrjen-Stop-7 Maj 2021 – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

I riu rrezikon verbimin/ Laser Eye Clinic merr persiper trajtimin e nderhyrjen-Stop-7 Maj 2021

Në 2 prill transmetuam rastin e qytetarit Roland Mucaraku, gjendja shëndetsore e të cilit, është tepër serioze, pasi rrezikon të verbohet. Emisioni “Stop” në bashkëpunim me klinikën e syrit “Laser Eye Clinic” dhe mjekun specialist Amarildo Belshi, bënë të mundur vizitat e tij, në mënyrë, që pas stabilizimit të gjendjes, të bëhet ndërhyrja për të.Gjithashtu të shumta kanë qenë ndihmat e qytetarëve për Rolandin.Albert Spahi nga Amerika ka dërguar 500 dollarë.
Luljeta Kajsiu dhe një farmacist në kryeqytet kanë ndihmuar me ilacet, që i duhen Rolandit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *