I këndon shqip Adem Jasharit, francezja surprizon Stop! – Stop
KLIPET

I këndon shqip Adem Jasharit, francezja surprizon Stop!

E reja franceze Cloe, e cila ka vendosur të jetojë në Vlorë, është filmuar teksa piktuaron dhe kornizon Saimiri dhe Gentin nga ekrani i tv Klan, gjatë transmetimit të emisionit “Stop”.Vec kësaj Cloe ka mësuar dhe këngë shqiptare, që i këndon dhe e relaksojnë, sic duket edhe në video me këngën e Adem Jasharit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *