I bie të fikët në gjyq, 61-vjeçari akuzohet për ngacmim të 3 të miturave – Stop
Lajme, Të Gjitha

I bie të fikët në gjyq, 61-vjeçari akuzohet për ngacmim të 3 të miturave

61-vjeçari, Vasil Mullaj, i akuzuar se ka ngacmuar seksualisht 3 vajza të mitura ka dalë sot para Gjykatës së Gjirokastrës për t’u njohur me masën e sigurisë

Por, sipas news 24, 61-vjeçarit i ka rënë të fikët në sallën e gjyqit, teksa po jepej masa e sigurisë ndaj tij.

Përpara togave të zëza i moshuari ka humbur ndjenjat pasi ka dhënë shpjegimin e tij për ngjarjen e para 4 ditëve. Pasi ka folur një orë, ai ka rënë përtokë dhe menjëherë gjykatësja ka ndërprerë seancën, derisa gjëndja shëndetësore e tij të normalizohet.

Ndërkohë mësohet se prej 3 ditësh, që korrespondon me kohën kur është arrestuar 61-vjeçari Vasil Mullaj, nuk ka pranuar as ujë dhe as ushqim në formë proteste pasi sipas tij akuza është e padrejtë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *