Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar.

Në Peqin një makinë policie qarkullon natën pa drita. Në Lezhë një makinë ka ngecur në lumë dhe banorët banoërt ankohen, se nuk kanë urë.Në Thumanë lumi është më shumë se i ndotur nga mbeturinat. Janë këto disa nga episohet, që shfaqen e komentohen në studion e “Stop” në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *