Gledis Nano ndryshon drejtuesit në Policinë e Shtetit – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Gledis Nano ndryshon drejtuesit në Policinë e Shtetit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka bërë ndryshime në kupolën drejtuese.

Mësohet se Nano ka shkarkuar nga detyra drejtorin e policisë kriminale Tonin Vocaj, dhe e ka emëruar zv.drejtor i Policisë së Shtetit.

Vocaj është zëvendësuar nga Neritan Nallbati, i cili deri më tani ishte drejtues i policisë së Durrësit.

Ndërkohë, Albert Dervishaj i cili zëvendësohet nga Vocaj është emëruar në Akademinë e Policisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *