Fushata: Rama kerkon dhe dy mandate, Basha vetedeklarohet “i pandalshem”-Stop-25 Mars 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Fushata: Rama kerkon dhe dy mandate, Basha vetedeklarohet “i pandalshem”-Stop-25 Mars 2021

Sot pasdite dy partitë kryesore nisën fushatën elektorale në sheshet e Tiranës. Para aktiviteve, dy krerët e PS dhe PD publikuan nga një spot eletoral. Basha kishte përdorur këngën e Sia-s, Unstoppable. Ndërsa Rama kishte sjellë aktorin Robert Ndrenika në një rrëfim për teatrin dhe punët, që na presin. Vihej re, që në teksin e lexuar nga Ndrenika, thuhej, se jemi vetëm në gjysëm të rrugëtimit tonë, d.m.th, se socialistët po pretendojnë edhe dy mandate të tjera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *