Flamur Noka “kërcënon” nga Kamza: Do ua presim gishtat atyre që i fusin në xhepat tuaj, i njoh me emra dhe mbiemra – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Flamur Noka “kërcënon” nga Kamza: Do ua presim gishtat atyre që i fusin në xhepat tuaj, i njoh me emra dhe mbiemra

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *