EMISIONI 10 – Stop
STOP

EMISIONI 10

Menaxherja e miss-eve-mashtruese… Testimi i mjekëve një farsë?

Pjesa e parë e emisionit STOP vijon serinë e denoncimeve ndaj menaxheres së miss-eve, që u merrte kandidatëve për konkure 2500 euro dhe nuk u jepte as paratë dhe as faturat me shpjegime.
Me pas trajtohet testimi i 1077 mjekëve. Një pjesë e konsiderueshme e tyre janë jo vetëm të afirmuar në fushën e tyre, por edhe në prag të daljes në pension. Megjithatë do t’i nënshtrohen testimeve

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=TwaSddHNxVQ” width=”560″ height=”315″]
Dhunohet avni bega, denoncoi abuzimet e drejtoreshës së spitalit Tepelenë!

Ish-nëndrejtori i spitalit të Tepelenës, Avni Bega, pasi ka denoncuar disa muaj më parë abuzimet financiare të drejtoreshës Ediola Braho, ështe dhunuar fizikisht pak ditë më parë. Ai akuzon pëe këtë bashkëshortin e Brahos.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=34bhLTc3VXE” width=”560″ height=”315″]
Rruga për në teg, probleme me ndricimin!

Vëzhgim mbi rrugën që të con në TEG, shtyllat e ndricimit të papërfunduara.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HmPkOlwssmo” width=”560″ height=”315″]

Previous ArticleNext Article

1 Comment

  1. Dhe sot “ti” do testohesh?

    MESONI TE SILLENI O SIPTARSKI!

    Ne shumes nuk ju kane mesuar ti drejtoheni tjetrit? Ka vdekur “shumesi” ne Sqiperau Republica Neanderalbanicus?

    Qe ta kuptoje ajo “gazetarcka”: Dhe sot “JU” do “TESTOHENI”.

    Ne shumes!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *