Elbasan, predha të rrezikshme buzë Shkumbinit, Stop zgjidh situatën 16 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Elbasan, predha të rrezikshme buzë Shkumbinit, Stop zgjidh situatën 16 tetor 2018

Banorët e zonës së metalurgjikut, në Elbasan ankohen në “Stop” se buzë lumit Shkumbin janë hedhur materiale ushtarake e predha të rrezikshme. Kjo situatë, që të premten e kaluar.Gazetarja e emisionit njofton policinë e shtetit, e cila vjen dhe rrethon zonën, por për pastrimin e saj, duhet të vijë reparti xhenio. Pas disa telefonatave forcat xhenio mbërrijnë vetëm të hënën dhe pastrojnë zonën nga rreziku i predhave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *