Eksperimenti me ujin, i drejtorit të ujësjellësit Sarandë. – Stop
Të Gjitha

Eksperimenti me ujin, i drejtorit të ujësjellësit Sarandë.

Drejtori i ujësjellësit Sarandë, tregon në një studio televizive, se i prerë ujin qytetit edhe tre ditë, por askush nuk i ka rënë telefonit të tij…!!! Por Saimiri e Genti komentojnë, se ndoshta drejtorit i ka kapur vala greke, ose nuk ka patur bateri. Ka dhe një version të tretë: frika e qytetarëve, se eksperimenti i drejtorit, mund të zgjatej në 10 ditë…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *