E rëndë në Gjermani, turisti përdhunon dhe vret studenten

Një turist amerikan është akuzuar për përdhunimin dhe vrasjen e një studenteje, e cila vdiq pasi u hodh në një luginë në kështjellën ‘Hirushja’ në Gjermani.

Troy Bohling u zbulua gjithashtu se kishte pornografi me fëmijë në telefonin dhe laptopin e tij pasi u arrestua në skenën e incidentit të tmerrshëm. 31-vjeçari është akuzuar për vrasjen e 21-vjeçares Eva Liu.

Sipas ligjit gjerman, Bohlin nuk ka pranuar fajësinë dhe është ende në paraburgim.

Të Fundit