E rëndë në Durrës, e reja gjendet pa shenja jete poshtë urës së Dajlanit

Një e re rreth moshës 20-30 vjeç është gjetur pa shenja jete poshtë urës së Dajlanit në lagjen numër 13 të Durrësit.

Viktima, ende e paidentifikuar u gjet e vdekur ditën e sotme rreth orës 10:35.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Të Fundit