“E dielë e bekuar” Rama uron besimtarët për festën e Shën Kollit: Kujdes për veten e të afërmit tuaj

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët për festën e Shën Kollit.  Me në të një fotoje të publikuar në Facebook, kreu i qeverisë i uron ndjekësit për një ditë të mbarë dhe të kenë kujdes për veten dhe familjarët e tyre.

Mirëmengjes, në këtë të diel të bekuar dhjetori që përkon me festën e Shën Kollit, ju uroj një ditë me dashuri dhe kujdes për veten e të afërmit tuaj”, shkruan kreu i qeverisë.

Të Fundit