Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano shkon në SPAK – Stop
Lajme, Të Gjitha

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano shkon në SPAK

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano është parë ditën e sotme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Siaps abc news, Nano ka mbërritur pak minuta më parë në SPAK.

Ndërkohë nuk dihen arsyet e vizitës së kreut të Policisë së Shtetit në Prokurorinë e Posaçme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *