Doreheqja e Bashes/ Artistja shqiptare ben parashikimin-Stop-29 Prill 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Doreheqja e Bashes/ Artistja shqiptare ben parashikimin-Stop-29 Prill 2021

Pas humbjes në zgjedhje dhe kërkesave për dorëheqje të kreut demokrat Lulzim Basha, aktorja dhe këngëtarja e njohur Rita Ndoci është shprehur në facebook. Përmes një statusi ajo ka shkuar, se Basha nuk heq këpucët, kur gatuan, e jo të presësh të dorëhiqet.Gjatë fushatës elektorale Basha u shfaq në një video, duke gatuar në shtëpi i veshur me këpucë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *