Denoncimi i pacientit nga spitali Covid: Me japin vetem nje panine-Stop-5 Mars 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Denoncimi i pacientit nga spitali Covid: Me japin vetem nje panine-Stop-5 Mars 2021

Në një video tregohet ndotja me inerte e lumit Valbona. Një tjetër video tregon, sesi trajtohet një pacient në një nga spitalet Covid. Ai thotë, se nuk i kanë dhënë për të ngrënë, ose është ushqyer me një panine gjithë ditën, edhe pse duhet të përballojë sëmundjen dhe ilacet e rënda.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *