Çudia pranë Syrit të Kaltër, hapet gropa 6 metra e thellë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Çudia pranë Syrit të Kaltër, hapet gropa 6 metra e thellë

Një ngjarje e pazakontë është raportuar të ketë ndodhur në Krongj, pranë Syrit të Kaltër, ku është hapur një gropë me diametër 10 metra dhe thellësi 6 metra.

Shkak i hapjes së kësaj grupe mund të ketë qenë edhe rrëshqitja e dheut, si pasojë e motit të keq me reshje të vazhdueshme shiu që ka përfshirë vendin.

Ndërkohë, policia ka vendosur edhe një perimetër sigurie, për të shmangur çdo incident.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *