Covid 19/ po nuk mbajtet maske, telefoni perfundon te gruaja. – Stop
Të Gjitha

Covid 19/ po nuk mbajtet maske, telefoni perfundon te gruaja.

Ditët e fundit në rrjet po qarkullojnë shumë meme për shkak tw pandemisë së covid 19. Një prej tyre tregon, se një ndër arsyet, që duhet të mbani maskë, është se mund të përfundoni në spital dhe kur të shtroheni,të marrin telefonin dhe ia japin gruas. Momenti i fundit wshtw edhe më i dhimbshëm se vetë sëmundja.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *