Çmenduri në Tiranë, një person futet me makinë në sheshin “Skënderbej” dhe bën manovra të rrezikshme, ndërhyn një qytetar – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Çmenduri në Tiranë, një person futet me makinë në sheshin “Skënderbej” dhe bën manovra të rrezikshme, ndërhyn një qytetar

TIRANË

Çmenduri në mes të Tiranës. Një person është futur me makinë mespërmes sheshit “Skënderbej” duke rrezikuar jetën e qytetarëve duke bërë manovra të rrezikshme. Një i ri e ka ndaluar, pasi ngjarja mund të kishte pasur pasoja tepër të rënda.

Nuk dihet ende identiteti i autorit të kësaj ngjarjeje të frikshme, por paraprakisht gazetarja raporton se drejtuesit i mjetit ka qenë i dehur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *