Çfarë u bën SPAK-u politikanve që dalin gojëkyçur dhe me mimika?!

Dita e djeshme ishte e ngjeshur për Spak-un. Deputeti demokrat Bledar Nallbati u paraqit për të dhënë shpjegime për goditjen ndaj kolegut socialist Vullnet Sina. Kryebashkiaku i Kamzës Rakip Suli e quajti ditë të bukur për shqiptarët, pasi u pyet për cështje korruspioni në institucionin, që drejton.Ndërtuesi Fatmir Bektashi reagoi vetëm me mimika para gazetarëve për dosjen “Partizani”. Ndërsa Sali Berisha nuk u paraqit fare, sic kishte deklaruar edhe më parë.

Të Fundit