Cfare peme eshte Monika Kryemadhi? Basha zbulon armikun e popullit! – Stop – 27 Tetor 2020

Kryetarja e LSI-së,Monika Kryemadhi, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, tha, se Edi Rama merret me të dhe partinë, që ajo drejton, për shkak se pema, që ka kokrra gjuhet, ndërsa pema pa kokrra përdoret vetëm si dekor.
Në një takim tjetër me mediat, kreu i PD-së Lulzim Basha tha, se corona virusi është armiku numër dy i shqiptarëve, pasi armiku numër një, është kryeministri Edi Rama.

Të Fundit