“Burrat shqiptare e kane zinxhirin si te qenit” cfare tha Rama ne Kongres – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Burrat shqiptare e kane zinxhirin si te qenit” cfare tha Rama ne Kongres

Dje u mbajt kongresi kombtar i arsimit, ku mbajti një fjalë të gjatë kryeministri Edi Rama. Gjatë fjalimit të Ramës, një pjesëmarrësi në aktivitet i ra telefoni dhe kaq mjaftoi, që Rama ta shndërronte në objekt humori dhe ironie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *