Bora zbardh vendin…ca kripë gjelle na zgjidh punë…?! 27 shkurt 2018 – Stop
Aktualitet

Bora zbardh vendin…ca kripë gjelle na zgjidh punë…?! 27 shkurt 2018

Tirana dhe i gjithë vendi u gdhi sot i zbardhur nga bora.Por në Shkodër, rrugët kanë nisur të pastrohen manualisht, duke hedhur kripë me dorë.Mesa duket kjo është zgjidhja dhe masa e vetme e bashkisë, pavarësisht se vala siberiane e të ftohtit ishte njoftuar më parë nga shërbimet meteorologjike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *