Bie nga kati i katërt i banesës/ Humb jetën e moshuara në Sarandë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Sarandë.

Një e moshuar ka rënë nda ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

E moshuara 80-vjeçare me inicialet S.A, ka qenë vetëm në shtëpi në momentin e ngjarjes. Djali me të cilin ajo jetonte ka qenë në punë.

Ambulance ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Priten hetimet e policisë për zbardhjen e rrethanve të ngjarje

Të Fundit