Berisha: Alibeaj është një lolo në duart e Taulant Ballës, se Rama s’ja var – Stop
Lajme, Të Gjitha

Berisha: Alibeaj është një lolo në duart e Taulant Ballës, se Rama s’ja var

Kryetari demokrat, Sali Berisha gjatë bashkëbisedimit me gazetarët tha se Enkelejd Alibeaj duhet veçuar në qëndrimet e tij me deputetët e tjerë.

Ai u shpreh se Alibeaj është një vegël në duart e Taulant Ballës.

Ndër të tjera Berisha tha se kryeministri Rama po bën një nga lojërat më të shpifura me Alibeajn.

“Zoti Alibeaj është një lolo në duart e Taulant Ballës se Rama nuk ia var dhe ka ngarkuar Ballës. Ai bën përfaqësuesin e asaj që nuk përfaqëson asgjë përveç vetes. Unë mendoj se kjo është një nga lojërat më të shpifura të Edi Ramës. Loja me Enkelejd Alibeajn,”-tha Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *