Berat/ Apeli per vajzen me skolioze, Stop i con karroce te semures me epilepsi-Stop-19 Mars 2021 – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

Berat/ Apeli per vajzen me skolioze, Stop i con karroce te semures me epilepsi-Stop-19 Mars 2021

Në këtë pjesë të emisionit jemi ndalur në Berat dhe bëjmë një thirrje për të ndihmuar Noemin, që vuan nga skolioza dhe ka nevojë të operohet.Më pas, po në këtë qytet, në fshatin Salc-Kozar, Dorjana Cjapi me epilepsi, nuk ka ecur kurrë ndaj ka nevojë për një karrocë, që të dalë nga shtëpia.Emisioni “Stop” i mundëson karrocën Dorjanës, që t’i lehtësojë sadopak jetën e përditshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *