Basha bën lapsus frojdian?! 8 marsi i grave të Tiranës-Stop-10 Mars 2021 – Stop
Të Gjitha

Basha bën lapsus frojdian?! 8 marsi i grave të Tiranës-Stop-10 Mars 2021

Gjatë një komunikimi publik, kreu demokrat Lulzim Basha është ngatërruar, duke u shprehur, se pa Edi Ramën Shqipëria nuk ka shanse të ndryshojë.Të hënën ishte 8 marsi, dita e grave dhe Klintoni ka realizuar intervista në Tiranë me rastin e kësaj dite.Nuk mungon humori në përgjigjet e garve dhe burrave për festën e 8 marsit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *