Avokatja mashtruese s’i kthen lekët dhe e kërcënon me vrasje?! 11 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Avokatja mashtruese s’i kthen lekët dhe e kërcënon me vrasje?! 11 shtator 2018

Gëzim Beqiri, nga Lushnja, tregon në “Stop”, se i ka dhënë 11 mijë euro avokates Alma Bala, në këmbim të nxjerrjes së dhëndrit nga burgu, i dënuar në Itali me 6 vjet heqje lirie, por tani në burg në Shqipëri.Avokatja nuk i nxorri as dhëndrin dhe as i kthen paratë. Kur avokatja mëson, se në qytet ka shkuar gazetarja e “Stop”, i jep Gëzim Beqirit vetëm 500 euro dhe i thotë të largojë emisionit, në të kundërt ajo kërcënon, se do ta vrasë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *