Autobuzët e furgonët ndërqytetas, një rrezik publik i vazhdueshëm. 5 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Autobuzët e furgonët ndërqytetas, një rrezik publik i vazhdueshëm. 5 mars 2018

Autobuzët e furgonët e linjave interurbane janë kthyer në rrezik publik. Këto automjete ndalojnë vend e pa vend, edhe pse nuk ka tabela apo sinjalistikë, që t’i lejojë të ndalojnë e të marrin pasagjerë.”Stop” ka vëzhguar situatën kaotike në autostradën Tiranë-Durrës, Kavajë-Rrogozhinë dhe rrethrrotullimin e rrugës së Elbasanit pranë TEG-ut. Në një bisedë telefonike me kreun e policisë rrugore, Mit’hat Tola tha, se nuk janë kursyer gjobat për këto raste, por më shumë nuk mund të bëhet…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *