Autobusi përplas 77-vjeçarin në Tiranë, policia jep detaje. – Stop
Të Gjitha

Autobusi përplas 77-vjeçarin në Tiranë, policia jep detaje.

Një 77-vjeçar është përplasur sot nga autobusi në rrugën e “Durrësit” në Tiranë. Sipas policisë, i  moshuari, i cili mbeti i plagosur është dërguar me urgjencë në spital. Gjendja e tij nuk dihet ende.

Njoftimi i policisë: 

Rreth orës 10:28 në rrugën e “Durrësit” autobusi me drejtues shtetasin LL. N ka përplasur këmbësorin H. ZH.,77 vjeç. Si pasojë e përplasjes, këmbësori shtetasi H. ZH ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spital për ndihmë mjeksore.

Drejtuesi i autobusit shtetasi LL. N është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *