Aksident në aksin Krujë-Laç, tre të plagosur – Stop
Të Gjitha

Aksident në aksin Krujë-Laç, tre të plagosur

Tre persona janë plagosur rëndë në një aksident rrugor që ka ndodhur këtë paradite në aksin Fushë Krujë-Laç. Makina me të cilën kanë qenë duke udhëtuar tre personat që mbeten të lënduar rëndë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur anësor.

Ata janë transportuar me urgjencë në spital. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e mjetit, raporton panorama.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *